Tag Archives: Partia e Kryemadhit dërgon

Partia e Kryemadhit dërgon në KQZ shkresën për t’u regjistruar në zgjedhje

Pas PS dhe PD, ka qenë Lëvizja Socialiste për Integrim që ka çuar ditën e sotme në KQZ kërkesën për t’u regjistruar në zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit. Zgjedhjet do të zhvillohen në bashkitë Durrës, Shkodër, Lushnje, Dibër, Vorë dhe Rrogozhinë. Në shkresën e depozituar në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve, thuhet se: Bashkëlidhur, po ju dërgojmë kërkesën për regjistrim të …

Read More »