Tag Archives: Partia “anonime” sfidon Ramën

Partia “anonime” sfidon Ramën, Bashën dhe Berishën

Partia Bashkimi Demokrat me kryetar Ylber Valterin është regjistruar për zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit në 6 bashki në Shqipëri. KQZ ka publikuar shkresën që i ka mbërritur me kërkesën për t’u regjistruar për zgjedhjet për kryetar bashkie në Shkodër, Dibër, Durrës, Vorë, Rrogozhinë dhe Lushnje. PS dhe grupi i Berishës, që do të jetë në koalicion me …

Read More »