Tag Archives: parashikim

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 23 nëntor 2021

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që mund të bëni këtë ditë të parë të javës së re, e hënë 22 nëntor. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj. Shkoni në kinema ose bëni ndonjë gjë tjetër argëtuese. Demi Ju do të jeni plot shpirt …

Read More »

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 20 nëntor 2021

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por nuk përjashtohet mundësia për reshje të izoluara. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 10°C në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në …

Read More »

Parashikimi i motit për sot, 19 nëntor 2021

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por nuk përjashtohet mundësia për reshje të izoluara. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 11°C në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në …

Read More »

Parashikimi i motit për sot, 12 nëntor 2021

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 12°C në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 23°C. Era do të fryjë në drejtim Lindor-Juglindor …

Read More »

Zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Dashi Në dashuri shikoni t’i bëni gjërat serioze me partnerin. Duhet të konkretizoni diçka të re në punë. Demi Do të ketë rikthim pasioni, i cili gjatë këtyre ditëve ishte zbehur. Në punë do të bëhet një zgjedhje brenda fundit të muajit. Binjakët Keni një dëshirë të madhe për të dashuruar, e cila do të favorizohet nga ndikimi pozitiv i …

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm deri pasdite kur pritet dhe fillimi i reshjeve. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09°C në 17°C, në zonat e ulëta nga 18°C në 25°C dhe në zonat bregdetare nga 20°C në …

Read More »

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

Vlerat e larta barike do të sjellin mbizotërim të kushteve të qëndrueshme atmosferike në të gjithë vendin tonë, gjatë gjithë ditës. Sipas MeteoAlb, parashikohet që zonat Jugore dhe Qendrore të jenë në dominimin e kthjellimeve, por herë pas here do të ketë dhe zhvillim të vranësirave konvektive duke sjellë shira të përkohshëm kryesisht në veri dhe veriperëndim. Temperaturat e ajrit …

Read More »

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me reshje në të gjithë vendin. Reshjet do të jenë në formën e rebesheve. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 10°C në 20°C, në zonat e ulëta nga 17°C në 25°C dhe në zonat …

Read More »

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Romanca lulëzon për ju sot. Nëse jeni beqarë, një shëtitje nëpër lagje mund t’ju vendosë në kontakt me dikë të ri dhe emocionues. Nëse jeni të përfshirë, ju dhe partneri juaj mund të planifikoni një udhëtim jashtë qytetit, ndoshta një pushim në fundjavë. Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për të shkruar. Demi A jeni tërhequr nga dikush i …

Read More »

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Dashuria dhe romanca duhet të shkojnë mirë për ju tani. Diçka ka ndezur sinjalin tek ju dhe ju jeni të etur për të hetuar dhe kërkuar të vërtetën në çdo situatë. Qasja juaj e bazuar, e qëndrueshme dhe praktike do të jetë pasuria juaj më e madhe. Ju jeni ai që duhet të marrë kontrollin. Demi Pavendosmëria që ndjeni …

Read More »