Tag Archives: paragjykojne

Modelja-këngëtare shqiptare: Na paragjykojnë dhe ofendojnë, por dhe ne kemi familje

E ftuar në emisionin “Jo Vetëm Modë”, ka qenë Melisa Lleshi, e bërë e njohur tek “Për’puthen”. Së fundmi ajo ka bërë edhe një këngë, ndërsa ka folur për profesionin e saj dhe pjesëmarrjen e saj në “Dance  Albania”. E pyetur nëse ka pasur ndonjë mospëlqim ndaj komenteve që ka bërë juria për të, Melisa shprehet se për kërcimin nuk …

Read More »