Tag Archives: “Pacientja e dhomës 271”/

“Pacientja e dhomës 271”/ Publikohet letra e fundit e Hueyda El Saied: Çfarë do që të ndodhë, s’do t’ju harroj kurrë

Më 23 nëntor të vitit të kaluar artistja e njohur Hueyda El Saied, u nda nga jeta në moshën 46-vjeçare pas humbjes së betejes me kancerin e gjirit. Një vit më pas bashkëshorti i saj Thierry dhe Gabriel në kuadër të Tetorit Rozë, kanë vendosur të ndajnë edhe një dëshmi të Hueydës, e cila gjatë kohës që kurohej në spital …

Read More »