Tag Archives: pa blinde dhe logo

Në rikonstruksion total, pa blinde dhe logo, selia e PD pas rikthimit të Berishës

Selia blu i është nënshtruar një rikonstruksioni total, që pas largimit të Lulzim Bashës nga posti i kryetarit dhe marrjes së selisë nga Komisioni i Rithemelimit. Aksioni për “spastrimin” e selisë nisi, fill pasi gjykata e Tiranës njohu Kuvendin e 11 Dhjetorit dhe i juridikisht drejtimin e PD-së, Komisionit të Rithemelimit, të ish-kryeministrit Sali Berisha. Në fotot e mëposhtme duket …

Read More »