Tag Archives: oren 60 euroshe

Papa Françesku nxjerr në ankand orën 60 euroshe, ja shifra marramendëse që pritet të shitet

Papa Françesku nxjerr në ankand orën e tij. Vendimi u mor nga vetë Ati i Shenjtë i cili udhëzoi sekretarin e tij personal të kontaktonte shtëpinë e ankandeve Rago/Wright. Sipas mediave italiane, ora do të dalë në ankand dhe pritet të shitet për një shifër të vlerësuar midis 10,000 dhe 100,000 euro. Ora që Papa Françesku e ka veshur qindra …

Read More »