Tag Archives: operacioni “Neutralizimi”

Ndalohet në Shkodër një person me rrezikshmëri të lartë, thirrjes së policisë për dorëzim i përgjigjet me të shtëna

“Neutralizimi” u kodua një operacion i policisë së Shkodrës, për kapjen e një personi me rrezikshmëri të lartë shoqërore, me rekorde të theksuara kriminale, në fushat e krimeve ndaj personit dhe të armëmbajtjes pa leje. Shërbimet e Policisë Kriminale të DVP Shkodër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë të Vau Dejës, në vijim të punës për kapjen e personave të …

Read More »