Tag Archives: nusja 20 -vjecare

“Më filmoi kunati, vëllai më thotë do të vras”, flet 20-vjeçarja që u kap me të dashurin në shtrat: Çfarë më tha i dashuri, babai më gjuajti…

Ka folur nusja 20-vjeçare e cila tradhtoi bashkëshortin e saj në Librazhd dhe u kap “mat” nga vjehrra dhe vjehrri. Ajo ka treguar se është në kushte të rënduar, ajo si dhe familja e saj. Më pas ajo shton se është kërcënuar me jetë nga i vëllai i cili jeton jashtë. 20-vjeçarja në rrëfimin e saj, shpjegon se ka folur …

Read More »