Tag Archives: Njoftojmë ndarjen nga jeta

Aurela Basha humb babanë: Njoftojmë ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë

Aurela Basha, bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha ka humbur një pjestar të rëndësishëm të familjes së saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Aurela Basha njofton ndarjen nga jeta të babait të saj. “Me hidhërim të thellë njoftojmë sot ndarjen nga jeta të njeriut tonë të shtrenjtë, bashkëshortit, babait dhe gjyshit, Z. Xhafer Isufi”, shkruan ajo në rrjetet sociale. Pak …

Read More »