Tag Archives: njoftim urgjent

Moti i keq pushton vendin/ Ja çfarë po ndodh në Vlorë, jepet njoftimi urgjent

Me përkeqësimin e kushteve të motit, sot është pezulluar lundrimi detar për mjetet e vogla  dhe peshkarexhat në Vlorë. Kapitaneria njofton të gjithë ata që kanë mjete lundruese të mos dalin në det dhe të kujdesen për sigurimin e tyre. Njoftimi: 1.Në bazë të parashikimit për situatën hidrometeorologjike të përkeqësuar në gjirin e Vlorës dhe jashtë saj për datën 05 …

Read More »