Tag Archives: Njerëzit do të zgjedhin

Presidenti Meta i përgjigjet Bardhit: Njerëzit do të zgjedhin më 6 mars

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dalë ditën e sotme në një prononcim për mediat. Teksa foli për zgjedhjet e pjesshme, kreu i shtetit tha se nuk donte t’i jepte përgjigje reagimit që bëri një ditë më parë Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. “Nuk dua të bëj replika as serioze dhe as gazmore është një moment i rëndësishëm …

Read More »