Tag Archives: një armik

Kryemadhi për PD: Me 25 prill kishim në krah një armik

TIRANË Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi akuzoi ditën e sotme kryedemokratin Lulzim Basha për atë që ndodhi më 25 prill. Gjatë prezantimit të iniciativës Ekipi i Gjeneratës për Ndryshim, Kryemadhi tha se kishin krijuar një partneritet me një armik në krah. Sipas saj, dy persona po mbajnë sot peng Shqipërinë, duke iu referuar Lulzim Bashës dhe kryeministrit Edi …

Read More »