Tag Archives: Nishani del me reagimin

Kongresi i PS-së, Nishani del me reagimin e fortë dhe ka një paralajmërim

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar për Kongresin që zhvilloi dje Partia Socialiste. Përmes një postimi në rrjetet sociale Nishani shkruan se Edi Rama ka filluar të ketë frikë dhe paralajmëron se shumë shpejtë drejtësi mund të godasë edhe mbi kryeministrin. Postimi i plotë: Kongresi i Partisë Socialiste në kontekstin formal nuk meriton kurrfarë vëmendje për partitë e tjera politike dhe …

Read More »