Tag Archives: nga kënga e Beatrix

Donaldi i përlotur nga kënga e Beatrix, reagon këngëtarja

Sot Donaldi pati mundësinë të dëgjonte këngën e re të Beatrix Ramosaj, “Faj”. Ai u shfaq tejet i emocionuar dhe i përlotur nga dedikimi i këngëtares, po ashtu edhe banorët e tjerë. Menjëherë pas reagimit të Donaldit, Beatrix ka publikuar në Instastory momentin, dhe krahas ka shkruar “Edhe pak ditë zemër”, duke e shoqëruar postimin me një emoji me sytë …

Read More »