Tag Archives: nga Covid në vend

45 raste të reja dhe 26 të shëruar nga Covid në vend

Në 24 orët e fundit janë kryer 646 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 45 qytetarë, në këto bashki: 21 në Tiranë, 5 në Vlorë, 3 në Kuçovë, nga 2 qytetarë në Gjirokastër, Delvinë, Lushnje, Fier, nga 1 qytetar në Shkodër, Kukës, Durrës, Mallakastër, Sarandë, Përmet, Elbasan, Gramsh. Janë 516 pacientë aktivë me COVID-19 në të gjithë …

Read More »