Tag Archives: Nga Armina Mevlani te Dalina Buzi

Nga Armina Mevlani te Dalina Buzi, si kanë ndryshuar moderatoret

Katër moderatoret e emisionit “Goca dhe Gra” Dalina Buzi, Armina Mevlani, Fatma Haxhialiu dhe Rita Petro bënë një kthim pas në kohë mbrëmjen e djeshme. Ato treguan si janë dukur disa vite më parë, ku bie në sy padyshim stili i flokëve, syzet apo forma e vetullave. Vajzat nuk kanë p[asur komplekse, dhe kanë treguar ndryshimet e tyre, mund të …

Read More »