Tag Archives: nesër takime në Tepelenë

Berisha vijon ‘foltoren’, nesër takime në Tepelenë dhe Përmet

Ish-kryeministri Sali Berisha do të vijojë me ‘foltoren’ dhe takimet me demokratët. Nesër ish-kryeministri do të zhvillojë një takim me demokratët e Tepelenës dhe të Përmetit. “Te dielen, 27.03.2022, ne ora 11:00, lideri historik i demokrateve z. Sali Berisha zhvillon Foloren e radhes ne Tepelene. Foltorja zhvillohet me pas ne Permet, ne ora 13:00”, thuhet në njoftim. Një ditë më …

Read More »