Tag Archives: Nesër rrebeshe në Tiranë

Moti në ditët e javës/ Meteorologia: Nesër rrebeshe në Tiranë

Muaji prill ka nisur me reshje dhe erëra të forta. Meteorologia Lajda tha se sot do të ketë një rënie të intensitetit të erës. Gjithashtu parashikoi se reshjet do të vijojnë deri ditën e dielë, ndërsa shtoi se pritet një përmirësim të motit gjatë ditës së hënë dhe të martë. Të mërkurën, tha ajo për “Report TV” pritet të rikthehen …

Read More »