Tag Archives: nene

Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël me djalin

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë. Bukuroshja e njohur nga emisioni “E diela shqiptare”, pak orë më parë ka postuar dhe një foto të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto, ku shihet dora e djalit të porsalindur. Kësaj foto të ëmbël, ajo i ka bashkëngjitur edhe një këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di …

Read More »

“Asgjë nuk më emocionon më shumë se sa të bëhem nënë”, Paris Hilton flet për mundësinë e zgjerimit të familjes

Paris Hilton ka folur së fundmi për mundësinë e zgjerimit të familjes. Trashëgimtarja 41-vjeçare dhe sipërmarrësi Carter Reum u martuan në nëntor të vitit të kaluar në një ceremoni të mbushur me yje, mes të cilëve ishin dhe Kim Kardashian, Kyle Richards, Ashley Benson dhe Bebe Rexha. “Po marr mijëra mesazhe njerëzish që më pyesin se kur do të kem …

Read More »

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të tretë

Michelle Williams ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë dhe të dytin me bashkëshortin Thomas Kail. Të shtunën, aktorja u pa duke mbajtur në dorë një foshnjë në një shëtitje familjare. Fotot e shkrepura nga paparacët u siguruan nga Daily Mail. Williams dukej e buzëqeshur ndërsa mbante të porsalindurin në krahë. Ajo dhe Kail mirëpritën më parë djalin …

Read More »

Tragjike në familjen shqiptare, koronavirusi vret nënë e bir

Nënë e bir kanë humbur jetën dje në Kosovë si pasojë e covid19. Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, i ka dërguar një telegram ngushëllimi familjes Arifi nga Zhegra, pasi nëna Sadije Arifi dhe djali i saj, Agroni, e humbën betejën me COVID-19. Haziri ka thënë se kjo është dhimbje e madhe për të gjithë dhe duhet t’i ndërgjegjësojë …

Read More »

Aksident i rëndë në Levan-Fier/ Plagosen 3 gra, dy prej tyre nënë e bijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në by-passin Fier-Levan, ku janë përfshirë dy atomjete, të cilat pas përplasjes kanë dalë nga rruga. Tre persona kanë mbetur të plagosur dhe janë transportuar në Spitalin e Fierit. Të plagosurat janë tre gra, dy prej të cilave nënë e bijë. Makinat kanë përfunduar në kanalin anësor pranë rrugës. Makinat, njëra me targa …

Read More »