Tag Archives: në punë te PD

Pas dorëheqjes së Bashës, grupi “Berisha” rikthen në punë te PD

Pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të Partisë Demokratike, Komisioni i Rithemelimit ka rikthyer në detyrë rojën e dorëhequr të selisë blu, Pëllumb Matraku. Deputetët Flamur Noka, Belind Këlliçi dhe ish deputeti Klevis Balliu hynë në ambientet e PD dhe thanë se po priten ekspertët për të hequr dyert e blinduara. Lajmin e ka bërë të ditur …

Read More »