Tag Archives: në oborrin e xhamisë së Librazhdit

I riu nga Maroku gjendet me këmbë të ngrira në oborrin e xhamisë së Librazhdit

Mesditën e së enjtes, është gjetur i ngrirë në oborrin e xhamisë së Dragostunjës në Librazhd një shtetas nga Maroku. Raportohet se ai u pa aty në gjendje kritike për jetën nga hoxha i fshatit, Fatmir Xhoxha i cili menjëherë ka njoftuar Urgjencën Kombëtare dhe Komisariatin e Policisë të rrethit të Librazhdit. Policia dhe stafi mjekësor kanë shkuar në vendin …

Read More »