Tag Archives: në New York

Motrat Kardashian në New York për herë të parë ‘në Met Gala’

Kourtney Kardashian, Travis Barker dhe Khloe Kardashian u panë jashtë dhe rreth e rrotull në New York City disa orë para Met Gala të hënën në mbrëmje (2 maj). Në InstaStory të dielën, themeluesja e “Poosh” postoi një video duke shëtitur në trotuar pranë të fejuarit të saj rocker, duke etiketuar qytetin e New Yorkut. Ndërkohë, themeluesja e “Good American” …

Read More »

FOTO: Një rrugë në New York merr emrin e Fan Nolit

Një rrugë në New York ka marrë emrin e poetit dhe diplomatit të njohur shqiptar Fan Noli. Lajmi është bërë me dije nga shoqëria “Besa Besën”, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. Shoqata shkruan se rruga në Bonx do të mbajë emrin e figurës së ndritur të kombit shqiptar ndërsa ka ndarë edhe disa foto nga ceremonia …

Read More »

Rita Ora plot stil në New York

Rita Ora është shfaqur me plot stil në një pallto të zezë teksa ka shëtitur në New York Rita është dukur e mahnitshme këtë të mërkurë gjatë një paraqitje të saj publike në New York. Këngëtarja (31) ka pasur të veshur një bluzë me kapuç bashkë me një palë xhinse dënim. Duke mbajtur të ftohtit ajo shihet e mbështjellë me …

Read More »