Tag Archives: ne mediat malazeze

Majlinda Bregu reagon pas shkrimit në median malazeze, se është nën hetim për abuzimet me fondet e RCC

Sekretarja e Përgjithshme e RCC Majlinda Bregu ka reaguar me një deklaratë zyrtare për mediat pas lajmit të publikuar në një media malazeze, e cila thoshte se Bregu është nën hetim pë abuzim me fondet kësaj organizate. Në reagim bëhet me dije se RCC ka nisur procesin ligjor dhe diplomatik, për të zbuluar arsyet e atyre që ajo i quan …

Read More »