Tag Archives: në Komisionin e Ligjeve tek ‘5 maji

PD kërkesën/ Seancë dëgjimore në Komisionin e Ligjeve tek ‘5 maji’, thërret Veliajn dhe Nanon

8 deputetë të Partisë Demokratike në Komisionin e Ligjeve kërkojnë zyrtarisht seancë dëgjimore për çështjen e shtëpive tek zona e 5 Majit. Deputetët e PD-së Gazment Bardhi, Enkelejd Alibeaj, Dhurata Çupi, Saimir Korreshi, Greta Bardeli, Dashnor Sula, Elda Hoti, Bledion Nallbati i dërguan Kryetares së Komisionit të Ligjeve një kërkesë për seancë dëgjimore të premten. Në seancë dëgjimore, përvecc një …

Read More »