Tag Archives: ndërron jetë 26-vjeçari

Moti i keq shënon viktimën e parë, ndërron jetë 26-vjeçari në Kuçovë

Moti i keq që ka mbërthyer vendin ka shënuar edhe viktimën e parë. Një 26-vjeçar nga Kuçova, ndërroi jetë pasi pasditen e djeshme u rrëzua nga soleta e shtëpisë si pasojë e erës së fortë. Majkëll Vrapi ishte duke punuar për montimin e një paneli diellor. Rënia nga lartësia i shkaktoi fraktura dhe shembje në trup. Ndërkohë, nga stuhia e …

Read More »