Tag Archives: Moti për të shtunën

Moti për të shtunën/ Temperatura të larta në mëngjes, “surpriza” në orët vijuese

Orët e para të ditës do të jenë në dominimin e motit të qëndrueshëm në të gjithë vendin, ku kthjellimet do të jenë dominante në zonat bregdetare dhe të ulëta. Sipas MeteoAlb, në orët në vijim vranësirat do të shtohen duke krijuar mundësi për reshje të pakta në zonat veriore dhe juglindore. Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten …

Read More »