Tag Archives: miliona perdorues

Çfarë po ndodh me Twitter? Pas blerjes nga Musk “avullojnë” miliona përdorues

Një firmë e të dhënave ka zbuluar se Twitter duket se ka humbur mbi një milion përdorues që kur Elon Musk bleu kompaninë e teknologjisë për 44 miliardë dollarë. Kompania thotë se disa llogari janë pezulluar nga kompania dhe të tjera mund të jenë çaktivizuar për shkak të protestës. Sipas Daily Mail, kompania Bot Sentinel monitoron sjelljen e Twitter duke …

Read More »