Tag Archives: më të vështira të karrierës së saj

Arbana Osmani rrëfen momentet më të vështira të karrierës së saj

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është prej më shumë se dy dekadash tashmë pjesë e botës së televizionit. Ajo ka folur së fundmi rreth karrierës së saj dhe momenteve më të vështira që ka kaluar në aspektin profesional. Në një intervistë në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, moderatorja duke treguar rreth karrierës së saj, veçoi si momentin më të vështirë ditën kur themeluesi …

Read More »