Tag Archives: me jetë

Kërcënohet me jetë Çun Lajçi: More shkja bir shkjau, do të lidh pas makine dhe do të tërheq zvarrë

Aktori Çun Lajçi është kërcënuar në rrjetet sociale. Me anë të një postimi në Facebook, Lajçi ka bërë publike mesazhet duke paralajmëruar se do t’u drejtohet autoriteteve policore për padi. “Këta ia pafshin hajrin padisë, nesër në mëngjes, se borxh as hak s’u pata! Kqyrni çfarë mërgimtarësh ka atdheu në Gjenevë e n’Gjermani!” ka shkruar ai. Kërcënuesit i kanë dërguar …

Read More »