Tag Archives: me gruan e tij

Will Smith godet me shuplakë moderatorin që u tall me gruan e tij

Will Smith ka fituar çmimin “Oscar” si aktori më i mirë, por një incident i mëparshëm nuk e bëri të buzëqeshte plotësisht. Ai goditi me shuplake moderatorin komik Chris Rock, për shkak se nisi të bënte batuta me gruan e Will, Jada Pinkett Smith. Teksa u ngrit në skenë për të marrë titullin, Smith i kërkoi falje Akademisë dhe të …

Read More »