Tag Archives: me 200 pasagjerë

Alarm për bombë në një aeroplan me 200 pasagjerë, merret vendimi urgjent në Gjermani

Një aeroplan me 200 pasagjerë në bord bëri ulje emergjente në aeroportin e Paderbornit në Gjermani si pasojë e një alarmi për bombë Avioni ishte nisur nga Poznan në Poloni dhe kishte destinacion Londrën, por alarmi që u dha i detyroi autoritetet që ta ulnin mbi pikën më të afërt ku ndodhej, ndërsa fluturonte mbi Gjermani. Pas kontrollit të imtësishëm, …

Read More »