Tag Archives: mbyllet “Rruga e Arbrit”

Reshjet e dendura të borës, mbyllet “Rruga e Arbrit”

Reshjet e dendura të borës në qarkun e Dibrës kanë sjellë mbylljen e “Rrugës së Arbrit”. Kështu bën me dije Policia Rrugore, ndërsa iu kërkon drejtuesëve të mjeteve të ndjekin aksin rrugorë Klos-Burrel-Ulëz. Kujtojmë se që nga inaugurimi i saj më 28 nëntor, “Rruga e Arbrit” ka shfaqur shpesh probleme dhe është mbyllur përkohësisht. Policia thotë se nuk do të …

Read More »