Tag Archives: mbeten edhe 3

29 kombëtare të kualifikuara, mbeten edhe 3

Meksika, pas fitores së pastër 2-0 përballë El Salvador, dhe SHBA, pavarësisht humbjes 2-0 në sfidën kundër Kosta Rikës janë dy përfaqësueset e fundit që siguruan një biletë për në Botërorin e Katar. 29 janë konfiguruar, ndërsa mbeten në pritje të shortin që do të hidhet më 1 prill në Doha. Nga Evropa janë kualifikuar 10 përfaqësuese: Gjermania, Danimarka, Franca, …

Read More »