Tag Archives: Marreveshja PD-Pl

Marrëveshja PD-PL, Berisha: Ekzekutim politik personit më negativ që ka qeverisur Tiranën

Partia Demokratike dhe Partia e Lirisë do të nënshkruajnë sot marrëveshjen e daljes bashkë në zgjedhjet vendore të 14 majit. I pari mbërriti në ‘Hotel Tirana’ për të nënshkruar paktin e bashkëpunimit ka qenë kreu i PL-së, Ilir Meta. Përpara nënshkrimit të marrëveshjes pati një takim me dyer të mbyllura mes Metës e Berishës dhe tani është konferenca për të nënshkruar …

Read More »