Tag Archives: Majlinda Bregu mesazh PD-së

Majlinda Bregu mesazh PD-së: Duhet të rikthehet gara e ndershme

E ftuar në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte Majlinda Bregu, në një nga intervistat e saj të rralla. Diskutimi në studion e Top Albania Radios, ka nisur me Majlinda Bregun, me pyetjen e nxitur prej postimit të saj të fundit në Instagram, për emërimin e presidentes së re të Parlamentit Europian, që është një grua, Roberta Metsola, …

Read More »