Tag Archives: Madonna tregoi të pasmet e saj

FOTO/ Madonna tregoi të pasmet e saj dhe njerëzit u ‘tmerruan’

Vitet e fundit Madonna ka tërhequr më shumë vëmendjen me postimet provokuese dhe të çuditshme në Instagram sesa me muzikën e saj, e cila i ka sjellë famë botërore. Këngëtarja 63-vjeçare tani ka postuar një sërë fotosh ku shfaqet me çorape rrjetë, një korse dhe një pallto të gjatë në stil ushtarak. Vëmendje të veçantë tërhoqi fotografia në të cilën …

Read More »