Tag Archives: Lulzim Basha reagon për raportin e “Transparency International

Lulzim Basha reagon për raportin e “Transparency International”: Korrupsioni është përhapur në çdo nivel të qeverisë Rama

Kreu i PD Lulzim Basha reagon për raportin e publikuar sot nga “Transparency International”, për indeksin e korrupsionit. Basha thotë se korrupsioni është përhapur në çdo nivel të qeverisë Rama dhe po e mban Shqipërinë në vendnumëro. “Raporti i fundit i “Transparency International” konfirmon se armiku i mirëqenies së shqiptarëve është korrupsioni. Përhapja e tij në çdo nivel të qeverisë …

Read More »