Tag Archives: Luizit

Donaldi në “BBVA” përballë Luizit? Lori Hoxha ‘paralajmëron’ rikthimin e ish-banorëve në shtëpi…!

Nëse lajmi ‘bombë’ për ju ishte se Donaldi nuk do të jetë me pjesë e “Më lër të flas” një tjetër lajm pason të parin. Ishte Sara Hoxha ajo që i hodhi benzinë zjarrit duke hedhur në Instastory Romeon dhe shkruan: ”po Donald Veshaj ku është? Apo mos vallë do rikthehet tek shtëpia e tij e preferuar?” Donaldi riposton story-n …

Read More »

FOTO/ Luizit i dërgojnë dron, “Big Brother” ndërpret transmetimin, për Kiarën u lejua ditë më parë

Pas prime-t të djeshëm të “Big Brother” ku shëndet i Luizit u vë në diskutim rrjeti është “ngritur në këmbë” dhe çdokush ka diçka pë të thënë. E çuditshme është mbështetja në masë e Luizit nga publiku pasi a mëhoi se është i sëmurë. Por shumë pretendojnë se Luizi nuk po lejohet nga produksioni të thotë të vërtetën. Ndërkohë pak …

Read More »