Tag Archives: luajtëm mirë

Pas humbjes në Spanjë, Reja: Të keqardhur për rezultatin, luajtëm mirë

Pas përfundimit të ndeshjes miqësore me Spanjën, ku Kombëtarja shqiptare u mund 1-2, trajneri Reja dhe mbrojtësi Berat Gjimshiti kanë dalë një një konferencë për mediat për të folur në lidhje me këtë sfidë. Reja u shpreh i keqardhur për rezultatin, por theksoi se skuadra ka bërë progres dhe lojtarët treguan karakter dhe shpirt luftarak në fushën e lojës. Ai …

Read More »