Tag Archives: Lori Hoxha

Donaldi në “BBVA” përballë Luizit? Lori Hoxha ‘paralajmëron’ rikthimin e ish-banorëve në shtëpi…!

Nëse lajmi ‘bombë’ për ju ishte se Donaldi nuk do të jetë me pjesë e “Më lër të flas” një tjetër lajm pason të parin. Ishte Sara Hoxha ajo që i hodhi benzinë zjarrit duke hedhur në Instastory Romeon dhe shkruan: ”po Donald Veshaj ku është? Apo mos vallë do rikthehet tek shtëpia e tij e preferuar?” Donaldi riposton story-n …

Read More »

Kritikat për Big Brother, reagon Lori Hoxha: Nuk dëgjojmë mallkimet dhe të sharat, ne meritojmë duartrokitje

Big Brother Albania, prej muajsh është kthyer në një fenomen në Shqipëri. Por, kjo shfaqje ka marrë edhe kritika të shumta, për shkak se konsiderohet si një shou që nuk ofron asgjë. Kritikave iu është përgjigjur vete Lori Hoxha, pronare e Top Channel, por dhe producente e kësaj shfaqje. “Big Brother Vip është një nga produksionet më të bukura por …

Read More »