Tag Archives: lidhje dashurie

Beniada në lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit? Shfaqen për herë të parë në publik bashkë

Modelja e njohur Benida Nishani, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë eksperiencës së saj në Big Brother Vip, po jeton një histori dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, Blerti Hajdari. Modelja dhe futbollisti duket se janë njohur bashkë në programin ku ajo u bë pjesë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, …

Read More »