Tag Archives: larisa greqi

Greqi/ Kamioni tërheq zvarrë 2-vjeçaren, zhduket shoferi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Larisa të Greqisë, ku një kamion ka përplasur një vajzë 2-vjeçare. Pasi e ka përplasur, shoferi ka tërhequr zvarrë 2-vjeçaren dhe e ka braktisur në mes të rrugës, ndërsa vetë është larguar për t’i shpëtuar policisë. Sot rreh orës 14:30 ( me orën greke) një kamion ka tërhequr zvarrë një …

Read More »