Tag Archives: largimi nga parlamenti

Duma lë mandatin e deputetes dhe sulmon Berishën: PD duhet të ketë në krah Amerikën! Mos u gënjeni nga kllounët

Një dorëheqje plot ankesa ka qenë ajo e Grida Dumës ditën e sotme LIVE në ekran. Ish-deputetja konfirmoi dorëzimin e mandatit të deputetes duke akuzuar politikën se ka sulmuar mizorisht. Ajo u shpreh se ka bërë sa ka mundur që Partia Demokratike të kishte pranë SHBA-të. “Politikës së llumit nuk ia fal që më goditi personalisht, mjerisht dhe mizorisht. Fytyra …

Read More »