Tag Archives: kush janë viktimat

Aksidenti tragjik/ EMRAT, kush janë viktimat dhe të mbijetuarit

lis Sulmataj është 18-vjeçari që humbi jetën. Ndërsa kanë mbijetuar Elisiado Keqa rreth 10 vjec Ambra Halili rreth 20 vjeç. Elmi dhe Elona Keqja janë çifti i cili mbeti i vdekur ditën e sotme pas aksidentit tragjik në Elbasan. Çifti ishin në mjetin tip ‘Benz’ i cili u përplas nga mjeti ‘Ford’. Elis Sulmataj është 18-vjeçari që humbi jetën. Ndërsa …

Read More »