Tag Archives: Kultivonte bimë narkotike

Kultivonte bimë narkotike përreth banesës, arrestohet 57-vjeçari

Policia ka arrestuar në flagrancë 57-vjeçarin Muharrem Brahimaj  pasi gjatë kontrollit përreth banesës së tij, janë gjetur të kultivuara bimë të dyshuara narkotike cannabis sativa. Gjithashtu, gjatë kontrollit në banesë u gjetën dhe u sekuestruan doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Read More »