Tag Archives: kryetrari i PD

Ngjela: Berisha, një rrangallë që u fut në politikën shqiptare nga njerëz të dyshimtë

Avokati, Spartak Ngjela e ka quajtur “fallco” të gjithë procesin e zgjedhjes së Sali Berishës në krye të PD-së. Ngjela tha se vendimi i marrë nga Agron Zhukri për njohjen e Kuvendit të 11 dhjetorit ishte një vendim fallco dhe prandaj vetë gjyqtari po rrezikonte të burgosej. “Ata që thuhen se Berisha është zgjedhur kryetar, janë fallco, nuk kanë vlerë …

Read More »