Tag Archives: Kroacise

Shumë zhurmë për asgjë! Marokenët frenojnë nënkampionët e Kroacisë që në start

Dita e katërt e Kupës së Botës në Katar u hap me sfidën fillestare të grupit F, që përballi Marokun dhe Kroacinë në stadiumin “Al Bayt”, objekt që tashmë ka pritur ndeshjen inauguruese të kompeticionit të dielën e kaluar. Luftë e fortë sportive, me dëshirë të madhe për sukses nga të dyja palët, por portat respektive mbetën të paarritshme. Kjo …

Read More »