Tag Archives: “Kontrolli në biznese

“Kontrolli në biznese, nismë e Veliajt”, Duka: Si guxon të na quajë llum i Shijakut?

Deputeti Agron Duka ka folur për ‘përplasjet’ mes kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj ndaj FSHF-së dhe thumbat e hedhura ndaj familjes së kreut të saj, Armand Dukës. I ftuar në studion e ‘Drejt’ në RTV Ora, Duka u shpreh se Veliaj nuk mund t’i quajë ‘llum i Shijakut’ duke i rikujtuar se ka qenë ai që shiste fiq në Tiranë. …

Read More »