Tag Archives: Konsultimet për zgjedhjen

Konsultimet për zgjedhjen e Presidentit të ri, PS cakton 3 negociatorët

Në prononcimin për gazetarët pas përfundimit të mbledhjes së deputetëve socialistë, kreu i grupit Taulant Balla foli për zgjedhjen e presidentit të ri. Ai tha se deputetëve u është kërkuar që të vijnë me propozime konkrete dhe konfidenciale. Balla tha se teksa kanë nisur diskutimet brenda grupit socialist, ai së bashku me deputetët Elisa Spiropali dhe Damian Gjiknuri janë mandatuar …

Read More »